»

O nas

mk foam koło Nasza oferta składa się z wysokiej jakości produktów, zapewniających najwyższy komfort podczas snu. Do sprzedaży oferujemy szeroką gamę materacy: kieszonkowych, piankowych (wysokoelastycznych i termoelastycznych), lateksowych oraz bonelowych. Jako uzupełnienie oferty proponujemy także solidne stelaże, wygodne łóżka i poduszki.

Doświadczenie i wiedza na temat ogromnego wpływu jakości materacy na komfort snu, zaważyła na oferowanych do sprzedaży produktach. Proponujemy materace o doskonałej konstrukcji, które powstały przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji, co gwarantuje zdrowy i spokojny sen.

M&K Foam Koło produkuje materace na polski i europejski rynek od 1992 roku.

Serdecznie zapraszamy!
Opinie naszych Klientów ze strony OPiNEO.pl:

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Andrzej, dodano: 02:33
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Materac wygodny, dostawa zgodnie z opisem.
Nick: Jan, dodano: 05:36
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Szybka dostawa, materac bardzo wygodny i solidnie wykonany.
Nick: Jan, dodano: 05:32
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Wszystko super. Materac w porządku. Polecam!
Nick: Tomek, dodano: 02:06
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Polecam! Szybka realizacja, materac ok.
Nick: Jowita, dodano: 13:17
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Z zakupem nowego łóżka nosiliśmy się już długo , ze względu na nietypowy wymiar mieliśmy problem by wszystkie składowe łóżka zakupić w jednym miejscu .Dodatkowym utrudnieniem okazał się czas pandemii .Nagle strzał w dziesiątkę , jedna rozmowa telefoniczna i absolutnie wszystkie nasze wymagania spełnione ! Fachowa pomoc i doradztwo tak ułatwiło wybór , że przy ogromnym asortymencie zakup łóżka okazał się być przyjemną pogawędką a nie drogą przez mękę .Potrzebowaliśmy łóżka w nietypowym wymiarze , mąż ma 202cm wzrostu , ponadto porusza się na wózku inwalidzkim ,ważna była standardowa wysokość łóżka , ważnym był stelaż regulowany elektrycznie a najważniejszym był materac rehabilitacyjny .Pan Tomasz (DZIĘKUJEMY !!!) cierpliwie wysłuchał naszych uwag i podczas jednej rozmowy zamknął transakcję !!!Nigdy tak szybko nie dokonaliśmy wyboru bez oceny fizycznej.Doradził nam ramę łóżka , wezgłowie , świetne stelaże i najlepsze materaca na świecie !!!Wszystko w niestandardowych wymiarach 110x220 .Ponieważ jestem kobietą to miałam wiele wątpliwości które rozwiewał w mig !Łóżko jest tak wygodne , że nie mam potrzeby ciągłej zmiany pozycji , śpimy jak nigdy wcześniej bez pobudek , wypoczywamy jak nigdy dotąd , chętnie ucinamy drzemki .Mąż , ze względu na swoją niepełnosprawność jest bardziej narażony na odleżyny , na tym materacu po kilku godzinach leżenia na jednym boku nie ma najmniejszego zaczerwienienia !Oboje w związku z tym śpimy spokojniej .Ponad to łóżko jest piękne ! Na pochwałę i uznanie zasługuje również wysyłka i dostawa .Łóżko zapakowane perfekcyjnie , Panowie dostarczający to profesjonaliści w każdym calu , dostarczyli łóżko do samej sypialni i sprawdzali w naszej obecności stan wszystkich części . Polecamy !Takie zakupy to przyjemność i takich transakcji życzymy wszystkim !Standard godny naśladowania ! P.S.Kupiliśmy Łóżko 81218 210x220 gr. 3 Materac Thermo Med H3 110x220 Silver Lux(npik) Stelaż Samuraj De Lux Pilot 110x220 Stelaż Duoflex KF 110x220 Pozdrawiamy serdecznie !
Nick: Robert, dodano: 23:57
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Polecam pod każdym względem. Świetna obsługa!
Nick: Arek, dodano: 16:17
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Super obsługa, darmowa dostawa i wygodny materac.
Nick: Kinia, dodano: 16:52
sklep internetowy: Kolo-materace.pl
Fajny sklep, super ceny i fachowa obsługa.